Orální s*x aneb Jak ho rozžhavit doběla

18. července 2007 v 16:31 | Lustre |  Intimčo
Ústní laskání je skoro zaručený recept na to, jak tvého milého přivést na vrchol blaha. Přeci jen ale existuje rozdíl mezi příjemným a úžasným zážitkem. A vůbec nezávisí na tvé technické zdatnosti. Víš, jak ho zaručeně potěšíš? ;o)

Nos culík!
Díky staženým vlasům bude drahoušek moci pozorovat, co všechno s ním provádíš - a jeho požitek se zdvojnásobí (víš přece, jak muži dají na vizuální impulzy). Když se mu navíc občas roztouženě podíváš do očí, ujistíte ho, že orální sex nebereš jako rutinní či dokonce nudnou misi.

Dopřej mu entrée!
Když mu do kalhot zahučíš spontánně, rozhodně nebude protestovat, ale i rychlovka si zaslouží přípravu. Stačí, když si s NÍM budeš třeba jen minutku pohrávat před tím, než jej vezmeš do pusy. Věnuj se okolí jeho kopí, vnitřní straně stehen, varlatům, ale o penis se třeba jen bezděčně otři tváří nebo jej lehce olízni… Až se mu konečně budeš plně věnovat, bude to mít mnohem větší efekt.

Buď požitkářka!
Nic není horší, než když váš milý cítí, že ti práce v jeho klíně není úplně příjemná. Lepší nedělat orální sex vůbec, než se sebezapřením. Když mu naopak dáš najevo nadšení a budeš při hrátkách slastně vrnět, pošleš milence rovnou do sedmého nebe. Pro větší autenticitu si jeho nádobíčko klidně zpříjemni trochou ochuceného lubrikačního gelu.

Zapoj ruce!
Pokud je tvůj kluk alespoň průměrně obdařený a ty se nechceš zadávit :oD, pravděpodobně nepojmeš do úst celou jeho výbavu. V tom případě si snadno pomůžeš rukama. Pohybuj jimi nahoru a dolů, můžeš penisem zkusit i jemně pootáčet.

Pozor na zuby!
Ačkoli si myslíš, že máš stisk pod kontrolou, se zuby manipuluj jen velmi opatrně. Muže totiž i při jemném dotyku poněkud (mírně řečeno) znervózní pomyšlení, že bys přitlačila. Takže experimentuj radši, až budete skutečně sehraní.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama