Beautiful

Správná strava pro krásné vlásky :o)

30. srpna 2007 v 14:09 | Lustre
Pokud jsou tvé vlasy suché a bez života, můžeš si koupit i tu nejdražší vlasovou kosmetiku, ale pokud jim nedopřeješ dostatek živin, vitamínů a minerálů, budou to stejně jen a jen vyhozené peníze. Tak jako ty si vybíráš, co ti chutná a co ne, i vlasy mají právo říci si o stravu, která jim prospívá!

Tipy pro letní relax

8. srpna 2007 v 0:12 | Lustre
Léto je skvělým obdobím pro odpočinek, osvěžení a obnovu. Pokud jsi jako většina z nás, využíváš pravděpodobně delších dnů a teplého počasí a bavíš se s přáteli nebo rodinou. Zatímco si užíváš horké letní dny, měj na paměti, že pro Tvůj krásný vzhled platí odlišná pravidla. Tady je několik rad, jak vypadat stejně dobře, jako se cítíš...:o)

Super tipy pro krásné vlásky!

8. srpna 2007 v 0:06 | Lustre
Pár super vychytávek pro sexy lesklé a hebké vlásky!

Recept na zničení celulitidy!

22. července 2007 v 22:56 | Lustre
Je všeobecné známo, že celulitida postihuje zejména podkožní tukovou tkáň stehen, hýždí a boků.Může se ale objevit i v dolní části břicha.Kůže postižená celulitidou připomíná pomerančovou kůru, proto je také pojmenovaná také jako "pomerančová kůže".Tento kosmetický nedostatek se vyskytuje v 98% u žen, což lze vysvětlit rozdílnou stavbou podkožní tkáně ženy a muže.Tyto odlišnosti se zakládají ještě před narozením, ale k projevům dojde až během života.

Devět kroků k dokonalé postavě

18. července 2007 v 20:30 | Lustre
Aby ses cítila dobře, stačí někdy jen pár malých triků.Nezáleží na tom, zda jsou tvoje křivky zcela bezchybné!

Zadeček k nakousnutí

10. července 2007 v 17:37 | Lustre
O svůj zadeček by jsme měly pořád pečovat, aby byl krásně hebký :-D a pokud bude i krásně vymodelovaný, získá si určitě i obdivné pohledy mužů...:-)

 
 

Reklama