Dietky

Jablíčková dieta

10. října 2007 v 23:54 | Lustre
Což takhle vyzkoušet jablečnou dietu?
Nepotřebuješ k tomu nic víc, než jen pár kilo jablek. A uvidíš, jak dobře se budeš cítit!

Velmi zajímavá dieta =o)

26. září 2007 v 17:40 | Lustre
Chceš vyzkoušet opravdu nezvyklou dietu, která dělí lidi do kategorií bojovníků, citlivek, umělkyní a venuší? Poznej dietu dd a přečti si, co si o ní myslí odborníci.

Jak získat *S*e*x*y* ženské křivky

22. září 2007 v 8:43 | Lustre

Chcete vytvarovat postavu, ale proporce vychrtlých modelek vás nelákají? Naučte se účinné cviky a dopřejte si pestrý jídelníček plný kvalitních bílkovin...

Diety mohou tělo úplně zničit

5. září 2007 v 16:14 | Lustre
Touha po štíhlé postavě nemusí mít vždy dobré výsledky. Mnoho žen totiž hubne špatně a svému tělu v konečném důsledku spíše uškodí. Skončit to může nejen vráskami navíc a zničenými nehty, ale třeba i hormonálními poruchami.

Aby dieta fungovala, musí mít pevný řád!

28. srpna 2007 v 18:56 | Lustre
Na pravidelnost a klid by měl dbát člověk, který se rozhodne pro snižování své váhy.
Mimo dostatečný přísun základních živin by se měl postarat o duševní i tělesnou pohodu. Vystresovaný a podvyživený organismus totiž podle odborníků na výživu redukci špatně snáší.

Jak zhubnout #5 (Pohyb)

25. srpna 2007 v 20:35 | Lustre
POHYB

Jak zhubnout #5 (Ovoce a zelenina+signály)

25. srpna 2007 v 19:34 | Lustre
Možná se vám zdá podivné, proč se již druhý týden věnujeme znamením, která nám vysílá naše tělo a co to má společného s hubnutím. Mnoho. Pokud chceme být zdraví, potřebujeme se nejdříve naučit poslouchat naše tělo. Jakmile si začnete všímat toho, co si vaše tělo žádá, pak se stanete zdravější a začnete si více vybírat mezi těmi vhodnými a nevhodnými potravinami. Vaše tělo (trávení, metabolismus) začne pracovat lépe a efektivněji a hubnutí se pak stává jen jakýmsi vedlejším účinkem. Dnes si tedy dokončíme kapitolu, kterou jsme načali minule vysvětlíme si důležitost ovoce a zeleniny.

Jak zhubnout #3 Tekutiny

25. srpna 2007 v 10:35 | Lustre
V dnešním díle si vysvětlíme, jak jsou pro nás důležité tekutiny, a také si popovídáme o velikosti porcí a jak často jíst. Věděli jste, že vaše tělo je tvořeno převážně z vody? A to celé dvě třetiny. A třebaže to většina z nás nepovažuje za samozřejmé, čistá pramenitá voda je tím magickým elixírem pro snížení váhy.

Jak zhubnout #2

25. srpna 2007 v 8:23 | Lustre
Minule jsme si vysvětlili, jak je důležité zařadit do našeho jídelníčku potraviny s vyšším glykemickým indexem. Všichni jistě víme, že například dalamánek je zdravější než rohlík z bílé mouky, ale někteří se mylně domníváme, že dalamánek má méně kalorií a tím pádem hubneme. Realita je ale taková, že pojídáním bílého pečiva dodáváme tělu přibližně stejné kalorie. Jen s tím rozdílem, že se nám do krve vyplaví více inzulínu a máme dříve hlad. Dnes si vysvětlíme, kde děláme nejčastější chyby ve výběru pečiva, a nabídneme pár velice jednoduchých nápadů na rychlé snídaně a svačinky.

Dieta Paris Hilton

24. srpna 2007 v 20:01 | Lustre
Jenom si budete hlídat, abyste za den nespořádali víc než 1500 kcal, a pokud nebudete moc podvádět, měli byste zůstat na své váze, ale navíc by se vám mohlo povést i zhubnout! Podobně jako některým celebritám...

Jak zhubnout #1

24. srpna 2007 v 18:16 | Lustre
Ráda bych vás uvítala na našich stánkách o hubnutí. Pokud zde hledáte rychlý návod na to, jak zázračně zhubnout, pak jste na špatné adrese. Žádné speciální léky na hubnutí nejsou tou pravou cestou, pokud nemáte zrovna výraznì sníženou činnost štítné žlázy, pak ovšem vhodnou léčbu volí lékař. Nefungují ani nìkolikadenní zázračné diety, každá z nich pouze vyvolává ve vašem těle pocit ohrožení - výrazně snížený přísun potravy automaticky nastavuje v organismu spořící režim, každičká živina je pak uložena, aby mohla být později využita.

Zdravý vyvážený jídelníček na týden

20. srpna 2007 v 19:13 | Lustre
PONDĚLÍ

Snídaně:
Miska celozrnných cereálií Nestlé Fitness s polotučným mlékem, jablko, 2dl 100% džusu

Svačina:
Polotučný jogurt, pomeranč

Nerozumné diety vedou k obezitě

20. srpna 2007 v 19:05 | Lustre
Máte kila navíc? Vyzkoušeli jste všechny možné metody hubnutí, jste přeborníky na nejrůznější diety a přesto se očekávaný výsledek nedostavil... Co s tím? Obezita, nadváha, tloušťka, baculatost, jouly, kalorie, dieta bezuhlovodanová, bodová, oddělená strava, tukožroutská polévka, ananasové dropsy a další zaručené diety. Téměř každodenní téma, které skýtá mnoho podnětů k hovoru.

Váha, pohyb, doporučení...

20. srpna 2007 v 17:20 | Lustre
Hubnutí je jedním z nejfrekventovanějších témat současnosti. Bohužel téměř výhradně bývá spojováno s nejrůznějšími dietami. Ty ale nefungují buď hned od začátku nebo jen omezenou dobu a téměř vždy vyvolají tzv. jo-jo efekt, kdy následné přibrání na váze většinou ještě předčí namáhavě dosažený úbytek. Z těchto důvodů nelze doporučit ani tzv. odborně sestavené redukční diety. Váhový úbytek je zde sice dosažen bez ohrožení zdravotního stavu (většinou), ale po ukončení diety nastanou obdobné problémy. Vliv jo-jo efektu na zdraví je vždy negativní Různými prostředky na hubnutí typu tablet (včetně těch na předpis), výtažků, koktejlů, náplastí atd. se zde vůbec nebudeme zabývat - kromě většinou značného finančního zatížení a větších či menších zdravotních rizik a vedlejších účinků nepřinášejí vůbec nic...

Ztrať přebytečná kila s dietou z NY!!

20. srpna 2007 v 14:37 | Lustre

Tato dieta je poněkud drsná a bude při ní možná ale i trpět, ale pro někoho to možná stojí za to. Dá se při ní totiž zhubnout osm kilogramů za dva týdny. Je založena na výživovém plánu sestaveném přímo pro vás v kombinaci s intenzivním fitness tréninkem.

Mýty a fakta o dietkách

20. srpna 2007 v 14:13 | Lustre
Víc než třetina žen vyzkoušela na sobě nějakou dietu nebo "osvědčený" postředek na hubnutí. S výsledkem ale byla spokojená málokterá z nich. Proč? Jak se orientovat v nepřeberném množství diet, doporučení odborníků na zdravou výživu a zaručených rad nelepších kamarádek? Máme pro vás odpovědi na 12 nejčastějších otázek. Zjednodušte si cestu ke zdravě štíhlé postavě, přestaňte počítat kalorie a uvolněte se.

Návod, jak zhubnout

8. srpna 2007 v 12:57 | Lustre
Toto není návod jak se za 14 dnů vlézt do plavek, toto je návod jak si během tři měsíců radikálně změnit postavu a životní styl. Budu předpokládat, že jíte běžně a nedržíte žádnou doopravdickou dietu (diety z časopisu a televize nepočítám). Tento članek je určen pro začátečníky a večné dietáře, kteří potřebuji shodit přebytečné kila.

Dietní chytáky

8. srpna 2007 v 9:21 | Lustre
Ptáš se, proč přes všechnu snahu stále nedopneš oblíbené džíny? Viník se možná skrývá tam, kde bys ho vůbec nečekala...

Nevyčítej si každé sousto

8. srpna 2007 v 9:15 | Lustre
Ještě shodit dvě kila a můžu vyrazit v té krátké sukýnce, říkáš si... Nejsi na sebe moc přísná? Zhubnout. To dnes patří mezi hlavní starosti ženské části populace.

Vše o hubnutí

8. srpna 2007 v 0:39 | Lustre

Hubnutí není jen o omezení stravy

Omezíte-li kterýmkoliv způsobem stravu, v hubnutí vám to přinese jen krátkodobý výsledek. Hubnutí bývá ve většině případech založeno na omezení přijmu kalorií, s nímž je spojen úbytek živin a tělu pak chybí důležité látky. Když s dietou skončíte (a to nejčastěji z důvodu hladu, ohrožení zdraví nebo nervozity), tělo si začne vytvářet zásoby, aby se připravilo na další dietu. Je to jakási obrana našeho organizmu, která se ovšem projeví jako dobře známý JO-JO efekt. Konečná váha pak bývá většinou vyšší než ta původní, a tak to funguje hubnutí za hubnutím.
 
 

Reklama