Dušička

Když nervy selžou...

25. září 2007 v 18:09 | Lustre
Co si myslíte o člověku, který se pokusil o sebevraždu? Budete se na něj dívat jako na citového vyděrače, který od svého okolí vyžaduje pozornost, nebo v jeho jednání spatříte zoufalé volání o pomoc? Vyvolá ve vás soucit, nebo posměch?

Buďte sebevědomé

25. září 2007 v 17:56 | Lustre
Cítíte, že se s vámi něco děje? Rádi byste byli oblíbení jako vaše kolegyně z práce nebo nejlepší kamarádka? Myslíte, že vás lidi neberou?

Recept na blbou náladu

25. září 2007 v 17:20 | Lustre
Nevíte, kde se vzala, skočila na vás bez zřejmého důvodu a je tu. Špatná nálada. V současnosti, kdy je trendy být pozitivní a v pohodě, se utrápený výraz nenosí. Takže co s ní?

Vnímej svoji vnitřní krásu :o)

24. srpna 2007 v 19:51 | Lustre
Mniši v Tiberu tráví léta meditováním nad tím, že svět je jen iluze, což pak dokazují chůzí po rozžhaveném uhlí. Tvůj úkol je snažší: vnímej sebe samu krásnou.
Ne každý je krásný nebo atraktivní zvenčí. Dosud jsme si mysleli, že být žádaná, znamená být krásná. Ale.... zkuste si vybavit lidi, které jste už někdy potkali. Každý známe někoho, kdo je nevýrazný a možná ani není atraktivní, ale je extrémně populární u opačného pohlaví. Co nemáte, co ten druhý má?!
 
 

Reklama