Intimčo

♥ Kisses ♥

11. října 2007 v 0:17 | Lustre
Polibek je vášnivým spojením milujících se partnerů, ale také celkem zajímavým objektem vědeckého zkoumání. Věděli jste to?

Je to už úchylka, nebo je to v normě?

11. října 2007 v 0:13 | Lustre
Sex je báječná zábava, při které se můžete naprosto odvázat. Nádherně z vás vyjdou najevo vaše nejskrytější a naprosto originální vášně a touhy, které můžou šokovat i vás samotnou. To, že se při milování nechováte tak docela standardně, ještě ale neznamená, že by na dveřích vaší kanceláře musela viset cedulka: "Pozor, tady sedí sexuální úchylačka!"

Aby sex nezevšedněl...

11. října 2007 v 0:11 | Lustre

Po letech to už prostě není ono. Chuť na sex se vytrácí, milování bývá streotypní a často jakoby z povinnosti. S podobným problémem se setkává většina dlouhodobých svazků.

Orgasmová dietka ;oDD

11. října 2007 v 0:07 | Lustre
Každá žena může prožít orgasmus, pokud správně jí! Dr. Marrena Lindberg (40) dokonce sestavila "orgasmovou dietu". Kdo se podle ní bude řídit, má prý šanci na hotovou orgasmovou bouři.

Jak poznat 4%?

11. října 2007 v 0:04 | Lustre
Sexuální orientaci prozradí tělesné pohyby a forma těla!!
Tvrdí to odborníci z University of California Los Angeles (UCLA).

Proč se oddávat krásnému sexíku?

11. října 2007 v 0:00 | Lustre
Hubnete. Posilujete imunitu i svaly a snižujete riziko duševních nemocí. Zjistili to britští vědci, kteří dali dohromady deset důvodů, proč je lepší žít v páru a proč si sex pořádně užívat.

Perfektní rande s perfektním klukem

26. srpna 2007 v 16:19 | Lustre
Jdete ruku v ruce vstříc západu slunce po perfektně prožitém dni nebo východu slunce po perfektní noci. Rande, které si budete pamatovat po zbytek života. Někdy jsme tak zaneprázdněné fantazírováním nad dokonalou schůzkou, že úplně zapomínáme na jiné věci.... například lásku. Romantické fantazie jsou fajn, ale nenechme je zastínit užívání si života. Dali jsme dohromady pár mýtů o schůzkách, které se mohou stát emocionálními pastmi, které nám nedovolí být šťastnými.

První rande

23. srpna 2007 v 23:14 | Lustre
1) Jak se mám obléct?

Myslíš, že na první schůzku musíš přijít v nových hadříkách? Ale ne! Copak chceš, aby tě tlačily nerozšláplé boty a navíc jsi ve spěchu zapomněla odstřihnout cedulky z oblečení? Pokud s tebou bude chtít tvůj princ chodit, kvůli džínám to určitě nebude.

Povídka: Jak jsem přišla o pannenství

23. srpna 2007 v 22:44 | Lustre
Bylo to v minulém roce o prázdninách. Vyrazila jsem k babičce a domluvila se s kámoškou, že večer zajdem na místní vesnickou diskotéku. Hned na začátku jsem se trochu naštvala a uvažovala o tom, že půjdu domů. Kámoška nedorazila. Nakonec jsem zůstala a začala tancovat..

Tvoje "poprvé"

23. srpna 2007 v 22:39 | Lustre
První milování!? Romantika, rozkoš, nádhera? Nervozita, hrůza bolest? Ať už bylo jakékoliv, kdekoliv a s kýmkoliv, je to zážitek, na který se nezapomíná a který nás zasáhne mnohdy hlouběji, než tušíme.

Milujte se kdekoliv! ;o)

21. srpna 2007 v 21:09 | Lustre
Letní období je pro sex jako stvořené nejenom proto, že oblečení nás zahaluje jen velmi spoře. Díky teplému počasí jej lze totiž provozovat téměř všude - záleží jen na vaší kuráži a odvaze.
To letošní už se bohužel chýlí ke konci, takže si spolu s naší hitparádou nejoblíbenějších míst můžete zrekapitulovat, která prošla i vaším milostným křestem a jaké to bylo.

Co chtějí kluci slyšet?

7. srpna 2007 v 10:43 | Lustre
Co svému miláčkovi můžeš svěřit a co raději probrat s nejlepší kamarádkou? Některým tématům je zkrátka lepší se vyhýbat... a jaké to jsou ? =o)

25 rad, jak sbalíš kluka o prázdninách!

2. srpna 2007 v 22:05 | Lustre
Co kluky dostane? Na čem přímo ulítávají? A jak je dostaneš pomalu na kolena? :oD
Podrobný návod viz níže...

Do It Yourself

29. července 2007 v 20:15 | Lustre
Pouze pro starší 18 let!!!
5 žen svěřilo proč, jak často a jakým způsobem masturbují.

G*bod

29. července 2007 v 20:06 | Lustre
Pouze pro starší 18 let!!!
G-bod je jedno z nejcitlivějších míst ženského těla. Přitom je mnoho z nás, kteří ho do milostného života nezapojují, protože toho o něm ví málo nebo zkrátka netuší, kde jej nalézt.

Nacvičte si orgasmus

29. července 2007 v 19:54 | Lustre
Pouze pro starší 18 let!!!
Jestli patříš mezi tu skupinu žen, které mají problémy s dosažením orgasmu, pak se můžeš naučit pár učinných cviků, díky kterým se už o něj nebudeš muset ochuzovat.

Líbání... jak krásné!

18. července 2007 v 18:30 | Lustre
Vzpomínáš, jak ti v bříšku poletovali motýlci, když jsi dostala první opravdickou pusu? :oD
Dotyky rty na rty nebo jiné části těla - to je jedna z nejvíc vzrušujících věcí, které lidstvo vymyslelo.

Support lesbians ;o)

18. července 2007 v 16:53 | Lustre
Úlet se kamarádkou? ...

Orální s*x aneb Jak ho rozžhavit doběla

18. července 2007 v 16:31 | Lustre
Ústní laskání je skoro zaručený recept na to, jak tvého milého přivést na vrchol blaha. Přeci jen ale existuje rozdíl mezi příjemným a úžasným zážitkem. A vůbec nezávisí na tvé technické zdatnosti. Víš, jak ho zaručeně potěšíš? ;o)

Svěď ho

18. července 2007 v 16:10 | Lustre
Svléknout se umí každý. Shodit ze sebe co nejrychleji šaty, abychom se mohli co nejrychleji oddávat hrám lásky. Tak v tomhle to měli naši předci o hodně těžší. Než žena ze sebe svlékla to množství šatů, spodniček, šněrovaček a všeho možného dalšího, trvalo to jistě pěkně dlouho.
 
 

Reklama