Moje zápisky

HOLKY!!! JE TO TADY!!!!

15. října 2007 v 17:16 | Lustre

Můj nový bloček je ZDE!! Tak si mě honem dejte do přátel ;o)))

Ještě tam udělám pár úprav večer ;o) Tak mi tam něco napište =o* Muck=o*

andilek.hostuju.cz

Bomba věc!!

13. října 2007 v 17:06 | Lustre
Holky, musím se s vámi podělit o malinké tajemství!
Koupila jsem si takový malý zázrak... Jmenuje se to Psyllium - od Dr.Popova. Je to 100% vláknina... je to bomba věc, ptž po tom nemáte vůbec hlad a nekručí vám v břiše! Což je hrozně prima, aspoň nebudete muset poslouchat nejapné poznámky na vaše kručící bříško;o) Dáte si dvě lžičky do 250ml vody smiley1/226.gif a pořádně rozmícháte... nesmíte to nechat moc dlouho, ptž se to pak změní v hustý gel, který se nedá pít... Takže až to pořádně rozmícháte, vybumbáte to...smiley1/53.gif ono vám to v žaludku trochu nabobtná a vy budete v pohodě;o) Nemusíte se bát, že vám to ten pupek nafoukne, to neee.... to není vidět....Důležitý je, že to nemá kalorie... vláknina je totiž naším žaludkem nestravitelná a proto se normálně vyloučí...Tuto proceduru provádějte ráno a pak večer. A dalším plusem je, že si pročistíte hezky střeva :oD a snížíte riziko rakoviny tlustého střeva (která je mimochodem velmi zákeřná-smrtelná :o( )
Zatím pááááá
Vaše Jiskřička

Zdarec moje zlatý sluníčka!

8. října 2007 v 17:37 | Lustre
Zdarec moje zlatý sluníčka!Sun 2
Tak se vám omlouvám, že jsem se zde hodně dlouho neobjevila... za prvé jsem ani nemohla, když už jsem chtěla (kvůli nějakým trablíkům v administraci blogu) a za druhé, protože jsem v jednom kole...Jojo, taková příprava na maturitu dáv člověku zabrat....a já když už se neučim, tak se pro změnu jen stresuju z toho, co mě v brzkých měsících čeká.Krom toho jsem začala dělat autoškolu, takže je to čím dál komplikovanější...
click na článeček

Na chvilenku =o) + Dnešní inspirace ;o)

1. října 2007 v 14:31 | Lustre
smiley1/259.gifKrásný den ve spolek, milé dámy :o)
jak se vám daří? Zase nám začala škola...a k tomu kopa dalších povinností, úkolů a nudy :o/ Nelze než dodat: "Už aby byl zase víkend, nebo každý den po škole!" :oD To by se nám to ale pěkně lenivělo, viďte? Tak jsem si řekla, že když už do té školy chodím, tak to nějak zužitkuji... a tak často vyběhávám schody :o)

To jsem tomu zase jednou dala! =oDD

28. září 2007 v 20:39 | Lustre
Ahojky princezny =o*
Jakpak se máte? Jak vám jde hubnutí? ;o) Určo writněte;o)smiley1/170.gif
Musím se vám svěřit...

Jsem utahaná jako štěně! Chce se mi tolik spát...

23. září 2007 v 0:56 | Lustre
...že to nejde ani popsat!Celý den jsem uklízela jako mezek! A zítra zaseeeee! ='o((( Mám z toho děsný nervy, protože něco takovýho ještě nikdo nezažil, to mi věřte, kdybyste to viděly, tak umřete!Tohle fakt není normální! Už aby to bylo za mnou!!! To bych se mohla snad i v klidu začít učit...nebo dělat zkrátka něco smysluplného, ne nic, co mě natolik odrovná! >:o( Butterfly 2

Nemám sílu ani se ohnout pod stůl a zmáčknout Off computer, ptž bych se tam únavou svalila!
Jinak info k mé váze: snažím se papkat normálněa mám 66, někdy 66,5 kilíček
=o)
MoonSladce se vyspinkejte, berušky moje =o* Jestli načerpám nějaké síly, písnu vám sem novinky... Dobrou nooooc!Stars

Tak po škole... :o)

11. září 2007 v 7:47 | Lustre
Ahoj mé drahé berušky, teď hrozitánsky moc spěchám do školy:oD jen jsem vám chtěla říct, že sem dneska přidám hot novinky a další zajímavosti! :o* hned jak přijdu po škole:o) Už se těším!!! Pusu!

NÁVOD:Jak shodit za 15 dní 5 kilo!

5. září 2007 v 18:51 | Lustre
Mám něco exkluzivně pro vás kočky!! V průběhu minlých 16-15 dní jsem zhubla z 71 kilo na 66 kilíček!
Zdá se to být neuvěřitelné, ale je to tak, a mám hroznou radost!!
Chtěla bych se s vámi podělit o moje poznámky, jak jsem toho dosáhla!A ještě chci pokračovat!

Velkej den!!!

5. září 2007 v 14:48 | Lustre
Ahojky myšičky!!! Mám velkou novinku...vím,že jsem tu dlouho nepsala, doděláváme pořád můj pokojíček a stěhovali jsme nábyteksmiley1/260.gif, ale ta NOVINKA se týče hlavně mé VÁHY! Sama jsem se divila, když jsem si včera večer stoupla na váhu!

Click na celý článeček

30.srpna 2007

30. srpna 2007 v 11:33 | Lustre
Dobré ranko, jahůdky

Jakpak jste se vyhajaly? Doufám, že krááásně dorůžova :o). Dneska mám velký den, nejdřív musím na školení kvůli brigádě a potooom bych měla jít ke kadeřnici, aby mi udělala nový střih!

Asi chápete, že se hrozně bojím Dog 15, že budu vypadat naprosto příšerně! Monkey 3mňo...uvidíme...Papů:

Snídaně: jablíčko

Svačina: chleba s taveným sýrem Matador Linie s vlákninou Cheese

Obídek: dám si něco malinkýhoOrange pomerančík

Véča: čajíček se sladidlem Coffee 2Cvíčko:
300 zkracovaček na bříško, 250 cviků na ruce, 250 cviků na nohy, 250 cviků na nožky


Pocity:

Mám hrozný chutě...takže pořád bumbám a bumbám! Taky je mi trošku zima, ale zatím to jde... koneckonců se přece ochladilo Snow Flake 2, takže je to snad normální :o)... Včera jsem se po dlouhé době potkala s jednou kamarádkou a ta mi ukazovala fotky ze školy... Byla tam jedna holčina, co prý zhubla za měsíc 15 kilo!Tak to je zajímavé... taková menší motivace Pro mě je hodně dobrá motivace i ta kamarádka...měří 170 cm a váží cca 50 kilo, je hrozně hubená, ale to tak od přírody... a já mám 70 kilo...sice váha v lepší normě, ale vedle ní jsem jak bečka :oD
Co jinak říkáte holky na můj vysněný em-pé-čtyži? Keyboard:o)
Zatím pusu, vaše Jiskřička :o*29.srpna 2007

29. srpna 2007 v 17:00 | Lustre
Ahojky dračice
Jak se dneska máte? Já jsem to opět trošku přepískla...Ke snídani jsem si dala dvě velký švestky, ale k obídku!! No teeeda! Čtvrtku lahodné pizzy ! Jsem já to ale třeštidlo,co?
Zítra budu muset hold nasadit ostřejší režim :o) Dneska jsem taky byla v posilče ... a rozhodla jsem se, že už radši nebudu chodit na leg press , plotože mě z něj hrozně bolí kolínka :o( Už necítím pracovat ani svaly, jenom drtit kloubky .

Těšíte se do školy, berušky? Já teda vůůůbec! Nejradši bych měla ještě prázdniny... žádný ranní stres ...ani strach z písemek ...ani žádné úkoly ... žádní učitelé s kyselými obličeji ... a prostě celkově taková pohodička ... To se mi líbí :o)
Vaše Jiskřička

28.srpna 2007

28. srpna 2007 v 19:07 | Lustre
Ahoj krásné slečny :o)

Jak to šlo dnes? Já jem překvapila samu sebe! Dnes jsem sice nešla cvičit, plotože si hlídám klouby (začaly mě totiž hrozně bolet :o(), ale spapala jsem jenom 1 banán a 1 bílý jogurt Activia sladká (mňamka)! Jestli to takhle půjde dál, dostanu se zase na ana váhu :-DD To je něco:o) Ale zítra bych chtěla hamat zase podle mého new plánu.Napadlo mě to střídat, jednou new jídelníček a další den jen něco malinkatého :oP Nemám s takovým režimem moc zkušeností,ale určo je to mnohem lepší než třeba celý den nic nejíst a potom vybílit ledničku do posledního kolečka salámu :oDD Mňo néé? Mám ale ještě docela chutě :o/ Tak to řeším osvědčeným trikem;o) vždycky to zapiju 2sklenicemi vody...a chuť je tatam ;o) Spíš se mi po tom udělá ještě trochu blbě :oDD

Papá :o*
Jestli mi necháte vzkazík, hrozně mě potěšíte :o) Hihi
Jiskřička

27.srpna 2007

27. srpna 2007 v 16:27 | Lustre


Ahojky :o)
jakpak se máte,berunky?
Já jsem se vrátila z výletku úúúplně vyčerpaná!Ufík! Projeli jsme se po celých východních Čechách :oP! Nožičky mě trošilinku bolí, ale já jsem přece chlapák,tak to přežiju :-DD.Dneska opět podle plánu :o)
Papání:
Ráno:Big jablíčko
Svačinka: jogurtek
Obídek: chlebíček s nízkotučným taveným sýrem
a na Véču si dám něco lehčího, asi mrkvičku :o)
Cvíčko:

1 hodina posilča + 1/2 hodiny rotoped :o)

Od té doby, co jsem se dala na to "nehladovění", tak je mi úplně fajn :o) Netočí se mi tolik hlava, ani se tolik neklepu :oDD Hlavně nejsem tolik slabá jako předtím, takže vydržím víc cvičit! Už mě tolik netíží ani svědomí, prostě se cítím happy :o) S tímhle novým jídelníčkem bych to mohla dotáhnout hodně daleko :o) Za ty čtyři dny jsem s ním zhubla 1,5 kila.Já vím, kdybych nejedla, bylo by to víc, ale pak jsem hrozně nešťastná, když nepapám :o( O víkendíku jsem zhřešila jenom jedním celozrnným rohlíčkem plněným oříšky :oP a ještě jedním Noggerem...ale to jsem doufám vyjezdila ;oDD

Zítra ve svém prográmku budu pokračovat dál :o) Juhůůů!
Napište berušky, jak se daří vám? Pls,pls :o)
Je mi totiž hlooozně smutnó, nikdo mi nič nepíše :'o( Fňuk!
Zatím teda páááá :o*
JiskřičkaMá oblíbená videíčka a písničky :o)

24. srpna 2007 v 22:58 | Lustre
Ahoj berušky :o) zítra odjíždím na další cykloturistický výletek :oD Snad to tentokrát zvládnu lépe ;o)
Nebojte, nezapomněla jsem na vás, článečky se tu budou objevovat i za mojí nepřítomnosti...

Pro tento večer pro vás mám ještě pár videíček některých z mých oblíbených písniček :oD

Zatím pá a krásný víkendek ;o* Vaše Jiskřička

24.srpence 2007+ THINSPO

24. srpna 2007 v 16:03 | Lustre
Ahojíček moje zlatíčka :o*
Dnes máme my blogaři poněkud špatný den... Vedení blog.cz se rozhodlo nám ztížit život tím, že nejdřív nebylo nic dostupné, vlastně ani neexistovalo a nakonec nám přidali na bločky reklamu!! To je fujky fuj:oP Protože to není zdaleka poprvé, kdy došlo k velkému výpadku, napadlo mě, že si udělám bloček jinde :o) Někde, kde to bude bomba parádní... Dneska na tom pracuju.To neznamená samozřejmě, že vás zanedbám! Ještě sem dodám článečky a fotečky ;o) Jen se těšte! Ale spíš navečer, teď mám ještě nějaké to zařizování :o) Navíc sem přidám novinky ze svého new plánu...Určitě budete překvapené :o* zatím pusu, pápá!
Ještě vám sem přidávám nějaké thinspíčko :o)

Nová strategie

22. srpna 2007 v 22:52 | Lustre
Tak ani nevím, jak začít... nebo jak pokračovat.
Musím si to nějak uspořádat v hlavě.Nějak mi začíná docházet, vlastně je mi to už dlouho jasné, ale nějak jsem si to nepřipouštěla... to, že když se budu snažit držet hladovku, ničeho nedosáhnu, stejně se potom zase najím. Tohle určitě není normální způsob hubnutí.Chtěla bych to nějak změnit, celý přístup i pohled na svoji osobu. Možná to bude znít absurdně, ale chtěla bych to zkusit opět zdravě :o) Co vy na to? Šla by do toho některá z vás, berušky, se mnou? :o) Nebo třeba mi být tak trošku oporou? Hnedka vám povím, jak bych to chtěla udělat!

22.srpna 2007

22. srpna 2007 v 15:37 | Lustre
Ahojky sluníčka moje :o*
Dlouho jsem vám o sobě nic nepsala... Mno víte, ono se nebylo ani čím chlubit … Během těch mých odpočinkových dnů (od any) jsem vlivem jojo efektu přibrala na 73!
Je to se mnou děs běs... já vím.Když mě teď dělá dost problémy odepřít si ty dobrůtky.Jeden den (jako třeba v pondělí) hladovím na jednom jablíčku a nízkotučném jogurtu, k tomu cvičím v posilče aspoň hodinu a půl.Jsem ovšem hrozně slabá a je mi neuvěřitelná zima.Brrrrr!

Na kus řeči :o)

18. srpna 2007 v 17:17 | Lustre
Ahojíííík berušky!

Už jsme se dloooouho neslyšely! Představte si, že na internetu jsem nebyla od té doby, kdy jsem vám psala naposledy! Kdybych byla člověk typu "ekolog", asi bych vám to všem doporučila a vychvalovala si ten odpočinek od techniky, zbytečného shonu, bla bla :oD Ale místo toho mám pravý absťák :-DD Už mě nebaví sledovat pořád telku... musím hledat nofé a nofé informace!! :o) Po týdnu jsme se dovolali na karneval, takže v pondělí by měl přijít technik a mohl by ti už konečně dát všechno do pořádku!

Oni si ze mě dělají snad karneval!

13. srpna 2007 v 19:45 | Lustre
Ahojíček moje nejmilejší :o*
Nejsem tu nadlouho, protože nejsem na svém počítači... Mám totiž takový problém :o/ už !!OD SOBOTY!! mi nefunguje internet!!! Vyrovnávali jsme betonem podlahu v mém pokojíčku a museli jsme odpojit kabely...jééénomže když jsme je zapojili z5, internet už byl v tahu... Všechno je zapojené good, na pět minut se ten internet dokonce uráčil spustit.Ale potom se to vrátilo :o( A já teď nemám nič... Na Karnevalu nám to nevedají, psali jsme jim proto e-mail.Doufám, že se to co nejrychleji vyřídí, berušky, a budeme moct být "o5 spolu" :o*** Alespoň, že mám to thinspo v počítači, jinak bych to nezvládla :o) Dnes to šlo podle plánu ;o) Už se těším, až vás budu moct zase informovat :o) i kdybych si měla vylézt na střechu a chytat signály ze satelitu :oDD Hih...tak zatím papa, moje krásné slečny :o) Posílám pusu!

Moje odhodlání=ztroskotání? :o(

9. srpna 2007 v 12:47 | Lustre
Mám zlé zprávy :o( Nastoupila jsem do autobusu... jela jsem přes zastávky " Jeduuu", "Cvičím", "Málo papám", "Všechno se daří podle plánu"... pokračovala jsem přes "Jedu vypotit kalorie na kole", "Kolo nevyšlo podle představ" a nakonec jsem vystoupila na zastávce "Ztroskotání".Další autobus mi jede zítra, ale já se rozhodla jet vlakem... a to v pondělí :o( Chtěla bych si dát cvhíli oraz, už mi to leze na mozek... zase jsem se držela, dřela v posilovně...a zase jsem to zkazila.
 
 

Reklama