* Zdravá výživa *

Snídaně je grunt!

22. září 2007 v 8:49 | Lustre
Vííte o tom, že lidé, kteří snídají, bývají méně často nemocní a žijí déle? A že nové výzkumy potvrdily, že lidé, kteří každodenně snídají, bývají úspěšnější při hubnutí?
Mnohdy ale k tomu přistupujeme právě opačně. Začneme s hubnutím tím, že omezíme přísun kalorií, a to nejlépe hned ráno při snídani. Většinou to ale dlouho nevydržíme a před polednem skončíme v kantýně na 10ti deka salámu a 3 rohlících, příp. s čokoládovou tyčinkou.

Nelam si hlavu s jídlem

26. srpna 2007 v 14:54 | Lustre
Energii získáváš z toho, co jíš. Pokud energie z jídla získáváš mnoho, přibíráš na váze. Pokud získáváš méně, než bys měla, hubneš. Celý organismus je tímto ovlivněn - i tvoje menstruace.

Zdravá výživa pro dospívající dívky!

23. srpna 2007 v 15:30 | Lustre
Určitě jsi slyšela rčení, že jsi tím, co jíš. Do jisté míry je to pravda - samozřejmě ti nehrozí, že by ses kvůli své lásce k burgrům proměnila v krávu, ale něco na tom je!
Dobrý zdravotní stav záleží na výběru těch potravin, které jsou pro tebe nejprospěšnější. Vyvážený jídelníček ti dodá více energie a zbystří tvou mysl. Proto si pročti následující řádky, kde se dozvíš něco o výživě. Informace jsou klíčem ke správným rozhodnutím, abys vypadala a cítila se skvěle.
 
 

Reklama